Skip to content

Arstide vastuvõtt

Arstide vastuvõtt toimub kas kaug- või kontaktvastuvõtuna.

Esmaspäev

hommikune vastuvõtt kell 08:00 – 12:00
õhtune vastuvõtt kell 14:00 – 18:00

Teisipäev – reede

hommikune vastuvõtt kl 08:00 – 12:00

õhtune kl 12:00 – 16:00

Valvearst E-R kl 16:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

Medõe vastuvõtt

Erakorraliselt (samal päeval) keskusesse pöördunud patsiente võtavad vastu medõed.

Eelneva registreeringuta kohale tulnud ägeda terviseprobleemiga haiged suunatakse õe erakorralisse vastuvõttu!


Dr Riin Lanno

Perearst / juhatuse esimees
Nimistu N0057

Dr Hanna Chesnokova -abiarst

Dr Üllar Lanno – abiarst

Nimistu juures töötavad medõed:
Marina Kuzmina – üldõde / pereõde
Heidi Tamp – üldõde/ pereõde

Vastuvõttude ajad

  • E, N, R – 10:00 – 14:00
  • T – 14:00 – 18:00
  • K – 09:00 – 13:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 223


Dr Mare Vilberg

Perearst / juhatuse liige
Nimistu N0055

Nimistu juures töötavad medõed:
Julia Abramenko – üldõde / pereõde
Kristina Kaplunova – üldõde/ pereõde

Vastuvõttude ajad

  • E, N – 14:00 – 18:00
  • T, R – 12:00 – 16:00
  • K – 10:00 – 14:00

Eelnev registreerimine vajalik, kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 222


Dr Elina Šelpakova

Perearst / juhatuse liige
Nimistu N0204

Nimistu juures töötavad medõed:
Ljudmilla Frolova – üldõde / pereõde
Natalia Apalkova – üldõde/ pereõde

Vastuvõttude ajad

  • E, R – 08:00 – 12:00
  • K – 09:00 – 13:00
  • T, N – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 225


Dr Alar Taal

Perearst
Nimistu N0135

Dr. Erki Ennok – abiarst

Nimistu juures töötavad medõed:
Kadri Kaup – üldõde/terviseõde

Vastuvõttude ajad

  • E, T, R – 08:00 – 12:00
  • K, N – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 229


Dr Viktoria Domoskanova

Perearst
Nimistu N0003

Nimistu juures töötavad medõed:
Helena Melnik – üldõde

Vastuvõttude ajad

  • T, N – 08:00 – 12:00
  • E, K, R – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 241


Dr Mikk Mirme

Perearst
Nimistu N0132

Nimistu juures töötavad medõed:
Lena Matikainen – üldõde
Tatjana Pilder – üldõde/ pereõde

Vastuvõttude ajad

  • T, N – 08:00 – 12:00
  • E, K, R – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 214


Dr Mai-Liis Laumets

Perearst
Nimistu N0146

Nimistu juures töötavad medõed:
Oksana Kutasevitš – üldõde

Vastuvõttude ajad

  • K, R – 08:00 – 12:00
  • E, T, N – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 220


Dr Linda Jõgisman

Perearst
Nimistu N0232

Nimistu juures töötavad medõed:
Kristina Kivistik – üldõde

Vastuvõttude ajad

  • E, K, R – 08:00 – 12:00
  • T, N – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 221


Dr Tatjana Solomatina

Perearst
Nimistu N0042

Nimistu juures töötavad medõed:
Marina Rebane – üldõde

Vastuvõttude ajad

  • K, N, R – 09:00 – 13:00
  • E, T – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 217


Dr Irina Kardakova

Perearst
Nimistu N0181

Nimistu juures töötavad medõed:
Lili Endi – pereõde

Vastuvõttude ajad

  • K, N, R – 08:00 – 12:00
  • E, T – 14:00 – 18:00

Eelnev registreerimine vajalik kuna vastuvõtuajad võivad muutuda!

kabinet 215


Karina Talk

Füsioterapeut


Vastuvõttude ajad

E-R 08:00 – 12:00

kabinet 111